دوره آموزش ایلوستریتور

دوره آموزش ایلوستریتور ( Illustrator )

وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
276,000 تومان

گروه آموزشی شکفته احمدی

دوره ایلوستریتور

می دانید ایلوستریتور نرم افزار پرکاربردی است اما دقیقا نمی دانید از چه منبعی استفاده کنید که به همه ی نیازهای شما و بازار کار پاسخ دهد؟ به همین دلیل در بین منابع آموزشی قدیمی و جدید سرگردانید؟ آیا شما هم جز کسانی هستید که دلتان می خواهد فقط یک بار هزینه کنید و وقت با ارزش خود را صرف یادگیری کنید؟ پس این دوره برای شماست...

دوره آموزش ایلوستریتور

دوره آموزش ایلوستریتور (Illustrator)

آیا می‌خواهید از ایلوستریتور درآمد کسب کنید؟ به دنبال تسلط بر آخرین نسخه ایلوستریتور هستید؟ آیا علاقه دارید هر طرحی به ذهنتان رسید با نرم‌افزار ایلوستریتور اجرا کنید؟ می خواهید تصاویر زیبای مدرن و کارتونی ترسیم کنید؟

ویژگی های دوره

آن چیزی که این دوره آموزش ایلوستریتور را با تمامی دوره های دیگر متفاوت می کند.

بروزرسانی های منظم

به صورت منظم دوره در حال آپدیت و بارگذاری جلسات جدید می باشد. هم چنین ویژگی های نسخه های جدید ایندیزاین نیز به دوره اضافه می شوند.

تشکیل گروه پشتیبانی

با شرکت در دوره در گروه تلگرام تخصصی پشتیبانی دوره عضو می شوید. قابلیت گفتگو به زودی در خود سایت فعال سازی می شود.

دسترسی دائمی

تمامی جلسات در سایت بارگذاری شده اند و بعد از ثبت نام، امکان مشاهده آنلاین و دانلود آنها می باشد. و دسترسی شما به تمامی جلسات دائمی خواهد بود.

آیا استفاده گروهی از دوره ممکن است؟

انتشار و توزیع عمومی دوره مخالف با قوانین کپی رایت بوده و خلاف رضایت ما می باشد. شما می توانید با معرفی دوستانتان یا ارسال درخواست ثبت نام گروهی در دوره، تخفیف ویژه دریافت نمایید.

آیا امکان خرید قسطی دوره وجود دارد؟

بله، اما فعلاً برای خرید دوره از طریق سایت این امکان فراهم نیست. می توانید به راحتی با شماره 09354494013 در واتساپ یا تلگرام درخواست خود را مطرح کنید، بعد از تأیید، دسترسی شما به دوره در سایت باز می شود.

سکینه شکفته (@Shekoftehahmadi) با سابقه 15 ساله تدریس و آموزش فتوشاپ، کورل دراو، ایلوستریتور، ایندیزاین، تری دی مکس، وی ری، اتوکد دوبعدی، تایپ حرفه‌ای، لایت روم،
مدیر گروه آموزشی شکفته احمدی، صاحب امتیاز و شریک تجاری برنامه درنگار، نمایندگی برنامه ایکات در ایران

هزینه ثبت نام

آنچه در این دوره یاد خواهیم گرفت، بسیار بیشتر است ...

پرسش های رایج

عزیزانی که در فکرارتقا جایگاه شغلی و اجتماعی خود نیستند .

عزیزانی که براین باورند ایلوستریتور بسیار آسان است و می توانند با استفاده از فیلم ها و فایل های PDF موجود در فضای مجازی به نتیجه برسند.

عزیزانی که فکر می کنند برای یادگیری ایلوستریتور حتماً باید در دوره‌های طولانی مدت موسسه‌های آموزشی شرکت کنند،

مطمئن باشند که خرید این محصول فقط باعث اتلاف وقت آنها خواهد شد و از این رو تقاضا می‌کنم که اگر چنین شرایط یا دیدگاهی دارید، لطفاً اصلاً به فکر تهیه این محصول نباشید.

این دوره آموزشی ۳۰ روز ضمانت بازگشت وجه دارد. همیشه اولین موضوع که در هنگام تهیه ی یک دوره تحقیق کنید این است که مدرس دوره کیست و خودش چقدر در موضوعی که آموزش می دهد موفق است.

شما با تهیه این دوره ساعت ها در رفت و آمد صرفه جویی می کنید. در ضمن فیلم ها را در اختیار دارید تا هروقت خواستید باز آنها را ببنید.
همچنین به دلیل داشتن پشتیبانی آنلاین و یک ساله ، شما میتوانید تمامی سوالات خود را از مدرس دوره و اساتید دیگر گروه بپرسید.

به دلیل ساختار حرفه ای و شناخت کامل مدرس از شرایط کاری و درسی دانشجویان و مهندسین شما به راحتی می توانید در هر مکانی که هستید ، در کوچکترین زمانی که دارین آموزش را شروع کنید چون فیلم های اموزشی بین 5 تا30 دقیقه و کاملا پروژه محورهستند

خرید نقدی

برای خرید قسطی دوره با شماره 09354494013 تماس بگیرید.

460,000 تومان

276,000 تومان

یکبار پرداخت

اگر نیاز به مشاوره رایگان دارید، هم اکنون تماس بگیرید.

برای مشاوره رایگان می توانید با شماره 09354494013 تماس بگیرید.

محتوای دوره

1 از 3