وبلاگ

آموزش های حرفه ای

آموزش حرفه ای
دوره آموزش ایندیزاین

دوره آموزش ایندیزاین ( InDesign )

قیمت این دوره آموزش ایندیزاین نسبت به علمی که به دست می آورید بسیار کم است. زیرا شما فقط با قبول یک پروژه ی ساده می توانید چندین برابر هزینه ی این دوره را به دست آورید. ۳ جلسه ابتدائی دوره برای تمامی بازدیدکنندگان رایگان و قابل دسترس است.

شروع دوره

آموزش حرفه ای
دوره آموزش ایلوستریتور

دوره آموزش ایلوستریتور ( Illustrator )

می دانید ایلوستریتور نرم افزار پر کاربردی است اما دقیقا نمی دانید از چه منبعی استفاده کنید که به همه ی نیازهای شما و بازار کار پاسخ دهد؟ به همین دلیل در بین منابع آموزشی قدیمی و جدید سرگردانید؟ این دوره مخصوص شماست. ۳ جلسه ابتدائی دوره رایگان بوده و برای همه قابل دسترسی است.

شروع دوره

آموزش حرفه ای
دوره آموزش کورل دراو

دوره آموزش کورل دراو ( CorelDRAW 2019 )

برای یادگیری و تسلط بر نرم‌افزار قدرتمند کورل دراو است، با اتمام این دوره صفر تا صد، شما به بسیاری از نمونه کارها، می توانید به سرعت وارد بازار کار ایران شوید. ۳ جلسه ابتدائی دوره به صورت رایگان برای همه فعال می باشد، می توانید آن ها را مشاهده کرده و از سیر و روند دوره آگاهی بیابید.

شروع دوره

آموزش حرفه ای
دوره آموزش فتوشاپ، photoshop cc 2019، آموزش فتوشاپ شکفته احمدی.

دوره آموزش فتوشاپ ( Photoshop cc 2019 )

برای یادگیری و تسلط بر نرم‌افزار قدرتمند فتوشاپ است، بر پایه این دوره شما می‌توانید به این مطالب تسلط کامل را پیدا کنید: ابزار شناسی، تنظیم‌گرهای نور و رنگ و انواع انتخاب‌ها، فیلترها و اکشن‌ها و خودکار سازی کارها، روتوش و ادیت تصاویر، کمرا راو و بریج، نکات دسته‌بندی نشده فتوشاپ، کسب‌وکار آنلاین. ۳ جلسه ابتدائی دوره به صورت رایگان برای همه فعال می باشد، می توانید آن ها را مشاهده کرده و از سیر و روند دوره آگاهی بیابید.

شروع دوره

رایگان

آموزش رایگان فتوشاپ

در این دوره می توانید از ۱۸ جلسه ابتدائی ابزار شناسی فتوشاپ به صورت رایگان بهره مند شوید.

شروع

رایگان

آموزش کمتازیا استودیو

در این دوره با می‌توانید به صورت رایگان با نرم‌افزار کمتازیا استودیو آشنا شوید. کمتازیا استودیو این قابلیت را ایجاد می‌کند که به راحتی از صفحه کامپیوتر خود ویدیو ضبط کرده و با امکانات فوق‌العاده ویرایش کنید.

شروع