داستان ما

درباره ما

بعدا در این باره بیشتر می نویسم ولی فعلاً خوبه بدونید:

من سکینه شکفته سکه، کار خودم رو با دنیای گرافیک از سال 1383 شروع کردم، مدتی کارهام به صورت جزئی و فردی بود، و مدتی هم شرکت گرافیکی خود (کلاغ سفید) رو اداره می‌کردم، سال 1388 سایت خودم رو راه‌اندازی کردم و کارم رو گسترش دادم.

همه چیز از سال 1383 شروع شد.

خوش آمدید به صفحه “درباره ما” سایتم! من شکفته احمدی هستم و با بیش از 20 سال تجربه در زمینه آموزش آنلاین فتوشاپ، کورل دراو، ایندیزاین و ایلوستریتور فعالیت میکنم. از آغاز کارم تاکنون، به هزاران دانشجوی عزیز کمک کرده ام تا مهارت های خلاقانه خود را در زمینه های گرافیکی توسعه دهند.

هدف من چیه؟

در دوره هایی که برای فتوشاپ برگزار میکنم، از مبتدی تا حرفه ای، تمامی مهارت های لازم برای ویرایش عکس، طراحی گرافیکی و ایجاد تصاویر منحصر به فرد را آموزش می دهم. همچنین در دوره های کورل دراو، ایندیزاین و ایلوستریتور، به شما نحوه استفاده از این نرم افزارها را آموزش می دهم تا بتوانید طرح ها و الگوهای شگفت انگیزی را ایجاد کنید.

آموزش آنلاین فردای یادگیری است.

اما آموزش تنها بخشی از تخصص من نیست. من همچنین تجربه ی بسیاری در زمینه رشد کسب و کار دارم. از مشاوره و راه اندازی کسب و کارهای گرافیکی تا استراتژی های بازاریابی و تبلیغاتی، من میتوانم شما را در توسعه و رشد کسب و کارتان همراهی کنم.

من عاشق کارم هستم و همیشه سعی میکنم از طریق روش های آموزشی جدید و الهام بخش، دانش آموزانم را ترغیب به رشد و پیشرفت کنم. من باور دارم که هر فردی به خلاقیت خاص خود مجهز است و منظور من از آموزش، استخراج و بروزرسانی این خلاقیت های نهفته در شماست.

از من چه انتظاری دارید؟

من بسیار مشتاقم که شما را در مسیر بهبود مهارت هایتان همراهی کنم. بیایید با همکاری، طرح ها و ایده های شما را به واقعیت تبدیل کنیم و باعث رشد و موفقیت شما در دنیای گرافیک شوم.

مفاهیم تئوری و نظری طراحی رو
همراه با طراحی عملی یاد بگیرید.

همه دوره های طراحی سایت شکفته احمدی متناسب با بازار کار ایران، به روزرسانی شده و در حال ارتقاء می باشد. همین الآن دوره مورد علاقه ات رو انتخاب کن و یادگیری رو شروع کن.